{{ productAwardLocalized.Quote }}

XTC SLR 29 1

€ 1.449

{{partnumber.supplementaryGroup.introText}} {{partnumber.supplementaryGroup.urlLabel}}

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Wordt verstuurd vanuit ons distributiecentrum en kan worden opgehaald over ongeveer 10 werkdagen.

Expected in our warehouse rond {{partnumber.stock.DateExpectedToFormat}} and shipped in ongeveer 1 week{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks}}-{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks + 1}} weken

Wat is mijn maat?

Delen

Voluit aanvallen in de beklimming, flitsend accelereren op vlakke singletracks, maximaal snelheid meenemen als de trail op en neer golft. Deze lichtgewicht aluminium 29er combineert efficiëntie met een uitgebalanceerde controle: de ideale combinatie voor het leveren van XC-topprestaties!

De frameset is opgebouwd uit ALUXX SLR, onze hoogste kwaliteit aluminium. Dat geeft deze superlichte en wendbare 29er de snelheid en efficiëntie waar XC-wedstrijdrijders naar op zoek zijn. Deze volbloed racer heeft een 100 mm geveerde voorvork en is een geboren klimmer met een snelle acceleratie. De specifieke 29er geometrie biedt een ideale balans tussen stabiliteit en wendbaarheid op allerlei soorten XC-terrein. Boost-naven zorgen voor extra bandenvrijheid en wielstijfheid terwijl een nieuw Giant Wheelsystem met tubeless banden garant staat voor een soepeler, efficiënter rijgedrag met minder kans op lekke banden.

BELANGRIJKSTE KENMERKEN

Lichtgewicht acceleratie:

Het lichtste aluminium hardtail mountainbikeframe dat Giant ooit heeft gemaakt helpt XC-wedstrijdrijders en fanatieke fietsliefhebbers om sneller te klimmen en vlotter te demarreren.

Onbuigzame efficiëntie:

Met de beste verhouding tussen stijfheid en gewicht in deze klasse, bepaalt de fonkelnieuwe XtC SLR 29 de nieuwe norm voor efficiëntie van lichtmetalen XC-fietsen.

Vertrouwen en controle door 29 inch wielen:

Grotere 29 inch wielen rollen stabieler over ruw terrein. Zodoende heb je meer momentum op technische beklimmingen en krijg je vertrouwen om hard naar beneden te vliegen op snelle singletrack-afdalingen. Het frame is ontworpen voor een achterband met een maximale breedte van 2.4 inch.

Specificaties
  • Maten
    S, M, L, XL
  • Kleuren
    Teal
  • Frame
    ALUXX SLR-Grade Aluminum
  • Voorvork
    Giant Crest 34 RRL, 100mm, 15x110, remote lockout
  • Demper
    N/A
  • Stuur
    Giant Connect XC, 31.8
  • Stuurpen
    Giant Contact
  • Zadelpen
    Giant Connect, 30.9
  • Zadel
    Giant Sport
  • Pedalen
    N/A
  • Shifters
    Shimano SLX
  • Voorderailleur
    N/A
  • Achterderailleur
    Shimano Deore XT
  • Remmen
    Shimano BR-MT500
  • Remhendels
    Shimano BR-MT501
  • Cassette
    Shimano SLX, 10x51
  • Ketting
    KMC X-12
  • Crankset
    Shimano SLX, 32t
  • Bottom Bracket
    Shimano, press fit
  • Velgen
    Giant XCT 29
  • Naven
    Shimano
  • Spaken
    stainless
  • Banden
    Maxxis Recon Race 29x2.25, foldable, TLR, EXO, tubeless
  • Extra's
    tubeless prepared
  • Gewicht
    13,9 kg

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen echter zonder vooraankondiging wijzigen.

Highlights

De frameset is opgebouwd uit ALUXX SLR, onze hoogste kwaliteit aluminium. Dat geeft deze superlichte en wendbare 29er de snelheid en efficiëntie waar XC-wedstrijdrijders naar op zoek zijn. Deze volbloed racer heeft een 100 mm geveerde voorvork en is een geboren klimmer met een snelle acceleratie. De specifieke 29er geometrie biedt een ideale balans tussen stabiliteit en wendbaarheid op allerlei soorten XC-terrein. Boost-naven zorgen voor extra bandenvrijheid en wielstijfheid terwijl een nieuw Giant Wheelsystem met tubeless banden garant staat voor een soepeler, efficiënter rijgedrag met minder kans op lekke banden.

XtC SLR 29 with interactive tooltips

Maatvoering en Geometrie

Onderstaande tabel en uitkomst alleen als referentie gebruiken. Neem contact op met een plaatselijke erkende Liv- of Giant-dealer om de juiste maat te bepalen. Beschikbare maten kunnen van land tot land verschillen.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • S
      163 cm5’4”  to 172 cm5’8”
  • M
      171 cm5’7”  to 180 cm5’11”
  • L
      179 cm5’10”  to 188 cm6’2”
  • XL
      187 cm6’2”  to 198 cm6’6”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  SMLXL
AZitbuis lengte (mm) (inch)380154311747518,752520,7
BZitbuis hoek (degrees)74,0°74,0°74,0°74,0°
CFrame Lengte (horizontaal) (mm) (inch)59523,461424,26352566526,2
DBalhoofdbuis Lengte (mm) (inch)953,7953,71054,11154,5
EBalhoofdbuis Hoek (degrees)69,5°69,5°70,0°70,0°
FVork Sprong (mm) (inch)512512512512
GNaloop (mm) (inch)94,93,794,93,794,93,794,93,7
HWielbasis (mm) (inch)111744113644,7115245,4118346,6
ILiggende achtervork lengte (mm) (inch)44017,344017,344017,344017,3
JBottom Bracket Drop (mm) (inch)582,3582,3582,3582,3
KStack (mm) (inch)60723,960723,961824,362824,7
LReach (mm) (inch)42116,644017,34581848519,1
MStand Over Height (mm) (inch)72728,675729,878530,981832,2
NStuur breedte (mm) (inch)74029,174029,174029,174029,1
OStuurpen Lengte (mm) (inch)602,4702,8803,1903,5
PCranklengte (mm) (inch)1706,71756,91756,91756,9
QWielmaat 29"29"29"29"

Technologieën

ALUXX SLR Aluminum Technology
OverDrive

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen echter zonder vooraankondiging wijzigen.