Sale
VERGELIJKEN
XTC Advanced 3
 

XTC Advanced 3

2017

1599 1899

Beschikbare maten: L
Alleen in de winkel

Contact

Wat is mijn maat?

Delen

SCHROEF DE SNELHEID OP DE SINGLETRACK MAAR OMHOOG. ABSOLUTE EFFICIËNTIE EN TOTALE CONTROLE, PRECIES WAT JE NODIG HEBT VOOR XC-DOMINANTIE.

Specificaties
  • Maten
    S, M, L, XL
  • Kleuren
    Black/Red/White
  • Frame
    Giant Advanced-Grade Composite
  • Voorvork
    FOX 32 Float SC Performance, 100mm veerweg, FIT4 Damper, Boost 15x110 Kabolt, Tapered
  • Stuur
    Giant Connect Trail, 730 x 31.8mm
  • Stuurpen
    Giant Connect
  • Zadelpen
    Giant Connect, 27.2x400mm
  • Zadel
    Giant Contact Forward
  • Shifters
    Shimano Deore 2x10
  • Voorderailleur
    Shimano Deore
  • Achterderailleur
    Shimano Deore Shadow +
  • Remmen
    Shimano M365 [F] 180mm [R] 160mm
  • Remhendels
    Shimano M365
  • Cassette
    Shimano HG50 11-36t
  • Ketting
    KMC X10
  • Crankset
    Shimano Deore, 24/38T
  • Bottom Bracket
    Shimano Press Fit
  • Velgen
    Giant XC3 27.5 wielset
  • Naven
    [F] Giant Tracker Boost 15x110, sealed bearing [R] Giant Tracker 12x142, sealed bearing
  • Spaken
    Sapim
  • Banden
    Schwalbe Racing Ralph 27.5x2.25 Performance Wire
  • Gewicht
    11,30

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen echter zonder vooraankondiging wijzigen.

Maatvoering en Geometrie

Onderstaande tabel en uitkomst alleen als referentie gebruiken. Neem contact op met een plaatselijke erkende Liv- of Giant-dealer om de juiste maat te bepalen. Beschikbare maten kunnen van land tot land verschillen.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • XS
      157 cm5’2”  to 165 cm5’5”
  • S
      165 cm5’5”  to 173 cm5’8”
  • M
      173 cm5’8”  to 180 cm5’11”
  • L
      180 cm5’11”  to 188 cm6’2”
  • XL
      188 cm6’2”  to 194 cm6’4”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  XSSMLXL
AZitbuis lengte (mm) (inch)35013,839015,444017,349019,352020,5
BZitbuis hoek (degrees)73,5°73,5°73,0°73,0°73,0°
CFrame Lengte (horizontaal) (mm) (inch)55521,957522,659523,461524,264025,2
DBalhoofdbuis Lengte (mm) (inch)953,7953,71003,91104,31204,7
EBalhoofdbuis Hoek (degrees)69,5°69,5°69,5°69,5°69,5°
FVork Sprong (mm) (inch)421,7421,7421,7421,7421,7
GNaloop (mm) (inch)883,5883,5883,5883,5883,5
HWielbasis (mm) (inch)105341,5107342,2108842,8110943,7113444,6
ILiggende achtervork lengte (mm) (inch)43016,943016,943016,943016,943016,9
JBottom Bracket Drop (mm) (inch)502502502502502
KStack (mm) (inch)58022,858022,85852359423,460423,8
LReach (mm) (inch)38315,140315,941616,44331745517,9
MStand Over Height (mm) (inch)68827,170627,873929,177530,579831,4
NStuur breedte (mm) (inch)75029,575029,575029,575029,575029,5
OStuurpen Lengte (mm) (inch)702,8803,1903,51003,91104,3
PCranklengte (mm) (inch)1706,71706,71756,91756,91756,9
QWielmaat 27.5"27.5"27.5"27.5"27.5"

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen echter zonder vooraankondiging wijzigen.