Skip to main content
{{Cart.NumberOfCartItems}} 0
{{product.Name}}
{{product.Name}}
{{ product.ProductAward.Quote }}

Vall E+

2021

€ 2.799

{{partnumber.supplementaryGroup.introText}} {{partnumber.supplementaryGroup.urlLabel}}

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Wordt verstuurd vanuit ons distributiecentrum en kan worden opgehaald over ongeveer 7 werkdagen.

Expected in our warehouse rond {{partnumber.stock.DateExpectedToFormat}} and shipped in ongeveer 1 week{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks}}-{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks + 1}} weken

Dit product is momenteel niet online beschikbaar, maar mogelijk heeft een dealer in je omgeving het product op voorraad.

Wat is mijn maat?

Bezorging
Door de huidige COVID-19 situatie is het bij ons en de bezorgdiensten momenteel drukker dan gebruikelijk. De bezorging van je bestelling en de reactie van onze klantenservice kan hierdoor langer duren dan je van ons gewend bent. Bij voorbaat dank voor je begrip en geduld.

VERGELIJKEN

Delen

Memorabele ritten komen nu onder handbereik - beleef de bergavonturen van je dromen.

BELANGRIJKSTE KENMERKEN

Toegankelijk en betrouwbaar:

Nieuwe trails en prachtige ritten liggen nu eenvoudig binnen handbereik dankzij de ultrabetrouwbare EnergyPak Smart 500 Wh accu met een actieradius tot 180 km. De Yamaha SyncDrive Sport motor levert 70 Nm koppel en heeft zes standen die uiteenlopen van 50 - 350% ondersteuning.

Geïntegreerd ontwerp:

Naast de geïntegreerde snelheidssensor, is ook de EnergyPak Smart accu in de onderbuis geïntegreerd en eenvoudig toegankelijk.

Soepel rijden:

Smart Assist Technology versoepelt het rijgedrag over hobbels, terwijl het RideControl ONE bedieningspaneel op het stuur binnen handbereik zit om de trapondersteuningsfuncties te kiezen en het accuniveau te bekijken.

WAAROM WE HAAR GEWELDIG VINDEN

Of je nu sneller wilt rijden, verder wilt fietsen of je conditie verbeteren, met de Vall E+ verleg je direct je grenzen. Pas de rijmodus aan met behulp van de RideControl ONE op het stuur waarbij je via de app belangrijke ritinformatie zoals accu- en ondersteuningsniveau direct kunt bekijken. De Vall E+ is voorzien van het topmodel SyncDrive Sport motor met zes ondersteuningsstanden (uiteenlopend van 50-350% ondersteuning), inclusief een Smart Assist modus. De XS- en S-frames zijn voorzien van 27.5 inch wielen, terwijl de M- en L-frames uitgerust zijn met 29 inch wielen. Op die manier krijgt elke rijdster onafhankelijk van haar lichaamslengte de juiste wielmaat voor een optimale balans en wendbaarheid. Volgens de principes van de Liv 3F-ontwerpfilosofie is een geïntegreerde accu gecombineerd met een krachtige, maar soepel ondersteunende motor en dat resulteert in een uiterst efficiënt rijgedrag. De 120 mm geveerde voorvork en naadloze motorondersteuning helpen je om sneller naar het begin van de trail te rijden en steilere routes te nemen zodat je langer kunt genieten van de prachtige uitzichten en gave afdalingen.

Specificaties
MotorGiant SyncDrive Sport
DisplayGiant RideControl Plus
AccuGiant EnergyPak Smart 500, 36V Integrated Lithium-Ion
MatenXS, S, M, L (XS-S: 27.5", M-L: 29")
KleurenEcheveria
FrameALUXX SL-Grade Aluminum, Overdrive 1½ - 1⅛ inch headtube, 141mm Boost QR, integrated KS18 kickstand mount
VoorvorkSR Suntour XCR 32 Boost Coil LOR 27.5 / 29 120mm travel, Tapered 1½ - 1⅛ inch steerer, lockout (XS-S: 27.5", M-L: 29")
StuurGiant Connect TR Riser 31.8x690~750mm (XS-S: 690 / M-L: 750)
StuurpenGiant Contact
ZadelpenGiant 30.9mm, 2-bolt Micro Adjustable, Forged Aluminium
ZadelLiv Sport
PedalenAluminum Platform
ShiftersShimano Deore
Voorderailleurchainguide
AchterderailleurShimano Deore, 10-Speed, Shadow+
RemmenShimano BR-MT200, hydraulic disc, 180mm
RemhendelsShimano BL-MT200
CassetteShimano CS-M4100-10 11-46T 10-Speed
KettingKMC e.10 Sport, E-bike optimized
CranksetForged Alloy minimal Q-factor , 36T Steel Direct Mount
VelgenGiant XCT 29 Tubeless Ready 25mm e-bike optimized Giant AM 27.5, Tubeless ready, 30mm inner width, e-bike optimized (XS-S: 27.5, M-L: 29er)
NavenGiant eTracker Sport, [F] 15mm Thru-Axle [R] 141mm QR, e-bike optimized
SpakenStainless steel
BandenMaxxis Rekon 29x2.4 / 27.5x2.4, Foldable, EXO, Tubeless Ready (XS-S: 27.5", M-L: 29")
Extra'sGiant EnergyPak 6A Smart charger Giant EnergyPak Plus range extender compatible
Gewicht19,6 kg (excl. accu)

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Giant houdt zich echter het recht voor specificaties, leverbaarheid, prijzen en kleuren zonder vooraankondiging te wijzigen.

Highlights

1 2 3 4 5 6 7 Highlights

Maatvoering en Geometrie

Onderstaande tabel en uitkomst alleen als referentie gebruiken. Neem contact op met een plaatselijke erkende Liv- of Giant-dealer om de juiste maat te bepalen. Beschikbare maten kunnen van land tot land verschillen.

  • XS
      152 cm5’0”  to 163 cm5’4”
  • S
      158 cm5’2”  to 169 cm5’7”
  • M
      164 cm5’5”  to 175 cm5’9”
  • L
      170 cm5’7”  to 181 cm5’11”
fiets diagram
  XSSML
Zitbuis lengte (mm) (inch)36514,440515,944517,548519,1
Zitbuis hoek (degrees)74,0°73,5°73,0°73,0°
Frame Lengte (horizontaal) (mm) (inch)5602256522,259523,461524,2
Balhoofdbuis Lengte (mm) (inch)1104,31154,51054,11154,5
Balhoofdbuis Hoek (degrees)68,0°68,0°68,0°68,0°
Vork Sprong (mm) (inch)421,7421,7461,8461,8
Naloop (mm) (inch)103,84,1103,84,199,53,999,53,9
Wielbasis (mm) (inch)113044,5113044,5116145,7118246,5
Liggende achtervork lengte (mm) (inch)47518,747518,747518,747518,7
Bottom Bracket Drop (mm) (inch)502502451,8451,8
Stack (mm) (inch)62124,462624,662524,663425
Reach (mm) (inch)382153801540415,942116,6
Stand Over Height (mm) (inch)68026,87102875029,575529,7
Stuur breedte (mm) (inch)69027,269027,275029,575029,5
Stuurpen Lengte (mm) (inch)401,6502502602,4
Cranklengte (mm) (inch)1656,51656,51706,71706,7
Wielmaat 27.5+27.5+29"29"

Technologieën

ALUXX SL Aluminum Technologie
Hybrid Cycling Technology
SyncDrive Sport
RideControl ONE
3F: Fit, Form, Function

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Giant houdt zich echter het recht voor specificaties, leverbaarheid, prijzen en kleuren zonder vooraankondiging te wijzigen.