Sale
{{ productAwardLocalized.Quote }}

Propel Advanced 1

2018

1849 2149

Beschikbare maten: ML
Alleen in de winkel

Contact

Wat is mijn maat?

Delen

WAAROM ENERGIE VERSPILLEN MET DE WIND TEGEN? DEZE AERO-RACEFIETS MINIMALISEERT DE LUCHTWEERSTAND DUS JE ACCELEREERT EN SPRINT SNELLER DAN OOIT.

Met de Propel Advanced krijg je het hele pakket: beproefde aerodynamische prestaties, scherp en toch stabiel stuurgedrag en een van de lichtste frames in zijn klasse. Deze raceklare machine is ontworpen met behulp van de AeroSystem Shaping-technologie en gebouwd met Advanced-grade composite zodat je moeiteloos de concurrentie achterlaat. De gemakkelijk verstelbare, lichtgewicht composite Vector zadelpen minimaliseert de luchtweerstand. Verder zorgen frametechnologieën zoals de OverDrive balhoofdbuis en het PowerCore bottom bracket voor een scherp stuurgedrag en een trapefficiëntie die perfect is voor die laatste winnende trapbeweging bij de finishlijn.

  • Advanced-grade composite frame
  • Advanced-grade composite fork with alloy/composite OverDrive steerer
  • Shimano Ultegra 11-speed mechanical componentry
  • Giant SpeedControl brakes
  • Giant P-A2 Aero wheelset with Giant Gavia Race 1 tubeless tires
  • Color: Carbon Smoke/Green
Specificaties
  • Maten
    XS, S, M, ML, L, XL
  • Kleuren
    Carbon Smoke/Green
  • Frame
    Advanced-grade Composite
  • Voorvork
    Advanced-Grade Composite, Hybrid OverDrive Steerer
  • Stuur
    Giant Contact
  • Stuurpen
    Giant Connect
  • Zadelpen
    Giant Vector Composite
  • Zadel
    Giant Contact (Forward)
  • Shifters
    Shimano Ultegra
  • Voorderailleur
    Shimano Ultegra
  • Achterderailleur
    Shimano Ultegra
  • Remmen
    Giant SpeedControl
  • Remhendels
    Shimano Ultegra
  • Cassette
    Shimano 105, 11x28
  • Ketting
    KMC X11EL-1
  • Crankset
    Shimano Ultegra, 36/52
  • Bottom Bracket
    Shimano, PressFit 71
  • Velgen
    Giant P-A2
  • Naven
    Giant P-A2
  • Spaken
    Giant P-A2
  • Banden
    Giant Gavia Race 1 Tubeless, Front and Rear Specific, 700x25, Folding
  • Gewicht
    8,15 kg

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen echter zonder vooraankondiging wijzigen.

Highlights

Proven aero performance, sharp yet stable handling, and one of the lightest frames in its category—you get it all with Propel Advanced. Engineered with AeroSystem Shaping Technology and Advanced-grade composite, this race-ready machine leaves the competition behind. The lightweight, easily adjustable Vector composite seatpost minimizes drag, and frame technologies including the OverDrive steerer tube and PowerCore bottom bracket deliver sharp handling and pedaling efficiency for the perfect one-two punch at the finish line.

2018 Propel Advanced with interactive tooltips

Maatvoering en Geometrie

Onderstaande tabel en uitkomst alleen als referentie gebruiken. Neem contact op met een plaatselijke erkende Liv- of Giant-dealer om de juiste maat te bepalen. Beschikbare maten kunnen van land tot land verschillen.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • XS
      157 cm5’2”  to 167 cm5’6”
  • S
      167 cm5’6”  to 173 cm5’8”
  • M
      173 cm5’8”  to 178 cm5’10”
  • M/L
      178 cm5’10”  to 183 cm6’0”
  • L
      183 cm6’0”  to 190 cm6’3”
  • XL
      190 cm6’3”  to 196 cm6’5”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  XSSMM/LLXL
AZitbuis lengte (mm) (inch)46518,350019,752020,554521,557522,659523,4
BZitbuis hoek (degrees)74,5°73,5°73,0°72,5°72,5°72,0°
CFrame Lengte (horizontaal) (mm) (inch)51520,353521,155521,957022,45852360523,8
DBalhoofdbuis Lengte (mm) (inch)1204,71355,31505,91706,71857,32007,9
EBalhoofdbuis Hoek (degrees)71,0°72,0°73,0°73,0°73,0°73,0°
FVork Sprong (mm) (inch)451,8451,8451,8451,8451,8451,8
GNaloop (mm) (inch)732,9702,8642,5572,2572,2572,2
HWielbasis (mm) (inch)97238,397438,398038,699139100639,6102140,2
ILiggende achtervork lengte (mm) (inch)40515,940515,940515,940515,940515,940515,9
JBottom Bracket Drop (mm) (inch)702,8702,8702,8652,6652,6652,6
KStack (mm) (inch)51720,45342155321,856622,358122,959523,4
LReach (mm) (inch)37214,637714,838615,239115,440215,841216,2
MStand Over Height (mm) (inch)74229,276730,279031,18133283632,984933,4
NStuur breedte (mm) (inch)40015,740015,742016,542016,544017,344017,3
OStuurpen Lengte (mm) (inch)803,1903,51003,91104,31104,31204,7
PCranklengte (mm) (inch)1706,71706,7172,56,8172,56,81756,91756,9
QWielmaat 700C700C700C700C700C700C

Technologieën

Advanced Composite Technology
OverDrive
AeroSystem Shaping Technologie
Vector Seatpost

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen echter zonder vooraankondiging wijzigen.