Skip to main content
{{Cart.NumberOfCartItems}} 0
{{product.Name}}
{{product.Name}}
{{ product.ProductAward.Quote }}

FastRoad E+ EX Pro

2021

€ 3.599

{{partnumber.supplementaryGroup.introText}} {{partnumber.supplementaryGroup.urlLabel}}

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Wordt verstuurd vanuit ons distributiecentrum en kan worden opgehaald over ongeveer 7 werkdagen.

Expected in our warehouse rond {{partnumber.stock.DateExpectedToFormat}} and shipped in ongeveer 1 week{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks}}-{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks + 1}} weken

Dit product is momenteel niet online beschikbaar, maar mogelijk heeft een dealer in je omgeving het product op voorraad.

Wat is mijn maat?

Bezorging
Door de huidige COVID-19 situatie is het bij ons en de bezorgdiensten momenteel drukker dan gebruikelijk. De bezorging van je bestelling en de reactie van onze klantenservice kan hierdoor langer duren dan je van ons gewend bent. Bij voorbaat dank voor je begrip en geduld.

VERGELIJKEN

Delen

Verplaats je sneller door de stadsomgeving met deze supermoderne mobiliteitsfiets. Hij heeft een compacte en krachtige motor die je soepele en directe trapondersteuning biedt zodat je probleemloos heuvels oprijdt en langere afstanden kunt overbruggen.

De FastRoad E+ Pro EX maakt elke rit dynamischer en leuker dankzij de Yamaha SyncDrive Pro motor, de nieuwe duurzame Giant EnergyPak Smart Compact 500 Wh accu en een licht en soepel rijdend aluminium frame. Hij heeft een compacte SyncDrive Pro motor die een natuurlijk aanvoelende ondersteuning levert en jouw eigen trapkracht naadloos versterkt zodat je verder en sneller kunt rijden met minder inspanning. Daarnaast heeft deze fiets een lichtgewicht ALUXX SL aluminium frame en een geïntegreerde drager, spatborden, verlichtingshouder en fietsstandaard. Kortom, alles wat je nodig hebt voor je dagelijkse avonturen.

BELANGRIJKSTE KENMERKEN

Stadsvervoer:

Deze uiterst moderne mobiliteitsfiets heeft een SyncDrive Pro motor, een soepel sturend lichtgewicht aluminium frame en is uitgerust met een drager, spatborden en een standaard.

Geïntegreerde accu:

De fonkelnieuwe EnergyPak Smart 500 compacte accu levert 500 Wh vermogen en is fraai geïntegreerd in het slanke frame.

Langdurig vermogen:

Optioneel kan een extra EnergyPak Plus range extender worden meegenomen die 250 Wh aanvullend vermogen levert.

Specificaties
MotorGiant SyncDrive Pro
DisplayGiant RideControl EVO
AccuGiant EnergyPak 500, 36V Integrated Lithium-Ion
MatenXS, S, M, ML, L, XL
KleurenBlack
FrameALUXX SL aluminum
VoorvorkALUXX SL-grade Aluminium, 12x100 thru-axle
DemperN/A
StuurGiant Connect XC Riser 31.8 x 690mm
StuurpenGiant Contact
ZadelpenGiant D-shape, Aluminium
ZadelGiant Sport
PedalenAluminum Platform
ShiftersShimano Tiagra, 10-Speed
Voorderailleur-
AchterderailleurShimano GRX RX400
RemmenShimano BR-MT200, hydraulic disc, 180/160mm
RemhendelsShimano BL-MT201
CassetteShimano Tiagra, 11-36, 10-Speed
KettingKMC e.10 Sport
CranksetForged Alloy minimal Q-factor, 42T
Bottom BracketN/A
VelgenGiant eX-2, Tubeless Ready
NavenGiant Performance Tracker Road, Sealed Bearing
SpakenSapim E-Lite [r] Race [f]
BandenKenda Kwick Seven.5 27.5 x 2.40 (61-584), 60TPI, w/ reflex
Extra'sGiant EnergyPak 6A fast charger
VerlichtingAxa BlueLine 50 front Axa Blueline rear
DragerGiant Rack-It MIK
Gewicht-

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Giant houdt zich echter het recht voor specificaties, leverbaarheid, prijzen en kleuren zonder vooraankondiging te wijzigen.

Maatvoering en Geometrie

Onderstaande tabel en uitkomst alleen als referentie gebruiken. Neem contact op met een plaatselijke erkende Liv- of Giant-dealer om de juiste maat te bepalen. Beschikbare maten kunnen van land tot land verschillen.

  • S
      160 cm5’3”  to 170 cm5’7”
  • M
      170 cm5’7”  to 180 cm5’11”
  • ML
      175 cm5’9”  to 185 cm6’1”
  • L
      180 cm5’11”  to 190 cm6’3”
  • XL
      190 cm6’3”  to 200 cm6’7”
fiets diagram
  SMMLLXL
Zitbuis lengte (mm) (inch)45017,747518,750019,752520,755021,7
Zitbuis hoek (degrees)74,0°73,5°73,0°73,0°72,5°
Frame Lengte (horizontaal) (mm) (inch)56522,257522,658022,859023,261024
Balhoofdbuis Lengte (mm) (inch)1104,31204,71405,51606,31857,3
Balhoofdbuis Hoek (degrees)71,0°71,5°71,5°72,0°72,0°
Vork Sprong (mm) (inch)451,8451,8451,8451,8451,8
Naloop (mm) (inch)74,52,971,22,871,22,867,92,667,92,6
Wielbasis (mm) (inch)107042,1107142,2107142,2107642,4109042,9
Liggende achtervork lengte (mm) (inch)45517,945517,945517,945517,945517,9
Bottom Bracket Drop (mm) (inch)702,8702,8702,8702,8702,8
Stack (mm) (inch)5582257022,458923,26102463324,9
Reach (mm) (inch)40515,94061640015,740415,941016,1
Stand Over Height (mm) (inch)73228,875229,677430,579631,381832,2
Stuur breedte (mm) (inch)69027,269027,269027,269027,269027,2
Stuurpen Lengte (mm) (inch)702,8803,1803,1903,5903,5
Cranklengte (mm) (inch)1706,71706,71706,71706,71706,7
Wielmaat 27.5"27.5"27.5"27.5"27.5"
360-View
FastRoad E+ EX Pro

Technologieën

Hybrid Cycling Technology
SyncDrive Pro
RideControl ONE
ALUXX SL Aluminium Technologie
PedalPlus 6-Sensor Technologie
D-Fuse Technologie

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Giant houdt zich echter het recht voor specificaties, leverbaarheid, prijzen en kleuren zonder vooraankondiging te wijzigen.