Skip to main content
{{Cart.NumberOfCartItems}} 0
{{product.Name}}
{{product.Name}}
{{ product.ProductAward.Quote }}

Ease-E+ 1 RB LDS Limited Edition

2020

€ 1.699

{{partnumber.supplementaryGroup.introText}} {{partnumber.supplementaryGroup.urlLabel}}

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Wordt verstuurd vanuit ons distributiecentrum en kan worden opgehaald over ongeveer 7 werkdagen.

Expected in our warehouse rond {{partnumber.stock.DateExpectedToFormat}} and shipped in ongeveer 1 week{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks}}-{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks + 1}} weken

Dit product is momenteel niet online beschikbaar, maar mogelijk heeft een dealer in je omgeving het product op voorraad.

Wat is mijn maat?

Bezorging
Door de huidige COVID-19 situatie is het bij ons en de bezorgdiensten momenteel drukker dan gebruikelijk. De bezorging van je bestelling en de reactie van onze klantenservice kan hierdoor langer duren dan je van ons gewend bent. Bij voorbaat dank voor je begrip en geduld.

VERGELIJKEN

Delen

  • Stille en krachtige Giant SyncDrive Silent drive voorwielmotor
  • Soepele ondersteuning dankzij Giant PedalPlus 2-sensor technology
  • Spoele Shimano Nexus 7 versnellingsnaaf
  • Onderhoudsarme en krachtige Shimano Rollerbrakes
  • Comfortabele 50mm geveerde voorvork
Specificaties
MotorGiant SyncDrive Silent drive front voorwielmotor, 30Nm
SensorenGiant PedalPlus 2- sensor technologie
DisplayGiant RideControl ONE
AccuAccukeuze (Adviesprijs op basis van 300Wh)
MatenS, M, L
FrameALUXX aluminum
VoorvorkSR Suntour 50mm Suspension, 1,5"- 1 1/8" oversized steerer
StuurAluminum Trekking bar
StuurpenGiant Contour TL, aluminium tool-less adjustable
ZadelpenAluminum Suspension w/micro-adjust
ZadelSelle Royal Nuvola
PedalenAnti-slip
ShiftersShimano Nexus 7sp RevoShift
RemmenShimano Rollerbrakes
RemhendelsTektro met geïntegreerde bel
Cassette18T
KettingKMC X.8 w/chaintensioner
CranksetGiant aluminum 38T
Bottom BracketGiant PedalPlus BB sensor, cartridge
VelgenGiant CR70 DW Aluminum 622x19
NavenF: Giant SyncDrive motor R: Shimano Nexus 8 rear
SpakenStainless steel
BandenCST Zeppelin 622x42 w/reflection
Extra'sGiant EnergyPak 4A charger
VerlichtingGiant Numen 40 integrated 40Lux front LEDSpanninga Solo LED rear
SlotAbus Amparo
DragerIntegrated aluminum
Gewicht23,8 kg (excl. accu)

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Giant houdt zich echter het recht voor specificaties, leverbaarheid, prijzen en kleuren zonder vooraankondiging te wijzigen.

Maatvoering en Geometrie

Onderstaande tabel en uitkomst alleen als referentie gebruiken. Neem contact op met een plaatselijke erkende Liv- of Giant-dealer om de juiste maat te bepalen. Beschikbare maten kunnen van land tot land verschillen.

  • S
      155 cm5’1”  to 170 cm5’7”
  • M
      170 cm5’7”  to 180 cm5’11”
  • L
      180 cm5’11”  to 190 cm6’3”
fiets diagram
  SML
Zitbuis lengte (mm) (inch)45017,750019,755021,7
Zitbuis hoek (degrees)72,5°72,0°72,0°
Frame Lengte (horizontaal) (mm) (inch)59023,259023,260023,6
Balhoofdbuis Lengte (mm) (inch)1606,31807,12007,9
Balhoofdbuis Hoek (degrees)70,0°70,0°70,0°
Vork Sprong (mm) (inch)421,7421,7421,7
Naloop (mm) (inch)823,2823,2823,2
Liggende achtervork lengte (mm) (inch)47618,747618,747618,7
Bottom Bracket Drop (mm) (inch)602,4602,4602,4
Stack (mm) (inch)59223,359223,361124,1
Reach (mm) (inch)39615,639815,740115,8
Stuur breedte (mm) (inch)67026,467026,467026,4
Stuurpen Lengte (mm) (inch)903,5903,5903,5
Cranklengte (mm) (inch)1706,71706,71706,7
Wielmaat 700c700c700c

Technologieën

ALUXX Aluminum Technology
Hybrid Cycling Technology

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Giant houdt zich echter het recht voor specificaties, leverbaarheid, prijzen en kleuren zonder vooraankondiging te wijzigen.